با اس ام اس مارکتینگ بیشتر دیده شوید.

تبلیغات در دنیای امروز اهمیت بسیار زیادی گرفته است. شیوه های تبلیغات بسیار گسترده شده است. روش هایی مانند اس ام اس مارکتینگ جزو روش های نوین در دنیای دیجیتال مارکتینگ است. اهمیت تبلیغات مفید در این دوره رو به افزایش است. امروزه در هر عرصه ای، فضای رقابتی حاکم است. صدها شغل در یک زمینه وجود دارد. در چنین حالتی چگونه می‌توان پیشرفت کرد و به سود بیشتر رسید؟ رمز موفقیت در این شرایط بیشتر دیده شدن است. به گواه متخصصین بازاریابی و تجارت، تنها کسانی می‌توانند نبض بازار را به دست بگیرند که تبلیغات قوی تری داشته باشند. دنیای تبلیغات بسیار متنوع است. در ادامه با یکی از بهترین روش های تبلیغاتی آشنا خواهیم شد.

دیجیتال مارکتینگ رمز صعود به قله فروش

قبل از آشنایی با روش اس ام اس مارکتینگ ابتدا لازم است با حوزه بازاریابی دیجیتال آشنا شویم. این اسم نزدیک 20 سال است که روی زبان ها افتاده است. در کشور ما این مفهوم به تازگی در حال جا افتادن است. دیجیتال مارکتینگ یک فعالیت ثابت و دائمی نیست، بلکه یک مفهوم بزرگ برای رسیدن به یک هدف بزرگ تر است. همانطور که اشاره کردیم، توجه به تبلیغات برای رشد و توسعه بسیار مهم است. این ضرورت باعث می‌شود که از هیچ نقطه ای برای دیده شدن غافل نشوید. بازار هدف در تبلیغات بسیار مهم است. هرچقدر این بازار هدف گسترده تر باشد، بازدهی آن بیشتر خواهد شد. مثلا تصور کنید تبلیغات در یک ایستگاه مترو بازدهی بیشتری دارد یا در یک فروشگاه؟

یکی از بزرگترین بازارهای هدف در دنیای امروز، فضای مجازی است. در اینترنت روزانه میلیون ها نفر کاربر بدون هیچگونه محدودیتی وجود دارند. این یعنی یک فرصت ویژه برای تبلیغات. به همین جهت حرفه ای به نام دیجیتال مارکتینگ به وجود آمد. بازاریابی دیجیتال به معنی تبلیغات در فضای وب، موبایل ها، سیستم ها و سایر ابزار دیجیتال است. یکی از بهترین زیر شاخه های دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی پیامکی است. این روش که یکی از پربازده ترین شیوه های تبلیغات دیجیتال است، اهمیت بسیار زیادی دارد.

بازاریابی پیامکی چیست و چگونه کار می‌کند؟

ارسال پیامک انبوه یا اس ام اس مارکتینگ یکی از بهترین شیوه های تبلیغات دیجیتال است. با این روش می‌توانید در سریعترین زمان ممکن با تعداد بسیار زیادی از کاربران ارتباط برقرار کنید. این کار غالبا به صورت ارسال یک پیامک کوتاه و مختصر جهت معرفی خدمات، اطلاع رسانی ها، فروش محصولات، اطلاع رسانی از تخفیف ها، جذب کاربرد و… انجام می‌شود. در این پیامک ها می‌توانید لینک، شماره، کد تخفیف و هر چیزی که بخواهید را ارسال کنید. (البته قطعا ارسال محتوای مجرمانه امکان پذیر نخواهد بود).

دیجیتال مارکتینگ
انواع دیجیتال مارکتینگ

اهمیت استفاده از بازاریابی پیامکی

انجام فعالیت اس ام اس مارکتینگ برای کسی که می‌خواهد بیشتر دیده شود بسیار ضروری است. اما شاید سوال بپرسید که چرا راه های دیگر را امتحان نکنیم. البته که انجام دادن شیوه های تبلیغاتی مختلف خوب است. اما بازاریابی پیامکی یک تفاوت عمده و ویژه با دیگر تبلیغات دارد. افراد روزانه از طریق ها مختلف مانند تلویزیون، بیلبوردهای مختلف، پوستر و… تبلیغات مشاهده می‌کنند و از کنار آن گذر می‌کنند. ارسال پیامک به نوعی ایجاد ارتباط مستقیم با مخاطب است. تلفن همراه و فضای پیامکی جزو مکان های امن و شخصی یک فرد است که به هر چیزی در آن واکنش نشان می‌دهد. به کلامی ساده تر و خلاصه تر، با ارسال اس ام اس، توجه ویژه‌ی مخاطب را به خود جذب می‌کنید. و این مسئله هدف اصلی تبلیغات موثر است.

خرید بهترین پنل اس ام اس مارکتینگ؛ آی تی پک برای بهترین ها

در اس ام اس مارکتینگ هم مانند دیگر روش های تبلیغات به ابزار مناسب نیاز دارید. پنل های ارسال پیامک انبوه، اصلی ترین راه این روش، استفاده از پنل های آماده است. کار کردن با این پنل ها بسیار ساده است، کافی است متن خود را بنویسید و ارسال کنید، تمام. اما نکته اصلی قبل از این کار است. انتخاب یک پنل خوب از یک فروشنده پنل اس ام اس معتبر مهمترین نکته ای است که باید به آن دقت کنید. متاسفانه وجود افراد سوء استفاده کننده و پنل های غیر معتبر روز به روز در حال افزایش است. در چنین حالتی، می‌توانید به درگاه آی تی پک اعتماد کنید. آی تی پگ ارائه دهنده بهترین و معتبرترین پنل های اس ام اس در کشور است.  با استفاده از این مجموعه به مزایا زیر دست پیدا کنید:

  • ارسال پیامک به صورت نامحدود
  • سرعت بالای ارسال
  • ارسال به شماره های فعال و معتبر
  • دارای پنل های مختلف با امکانات پیشرفته
  • اتصال وب سرویس
  • کد احراز هویت
  • مقرون به صرفه و ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *