خدماتی کردن خطوط پیامکی

چرا خدماتی کردن خطوط پیامکی در تبلیغات پیامکی حايز اهمیت است. حتما تا حالا شنیده اید که برخی از مشترکین تمایلی به دریافت پیام تبلیغاتی ندارند بنابراین خط خود را در لیست سیاه اپراتور ها قرار میدهند. پس تنها راه ارسال پیام به این مشترکین، خدماتی کردن خطوط میباشد نکته قابل توجه در خدماتی کردن خطوط این است که این امکان فقط برای کاربران حقوقی قابل اجراست .

خدماتی کردن خطوط پیامکی

مراحل خدماتی کردن خط

 

  1. فرم تعهد نامه شماره خدماتی
    1. اصل فرم تعهدنامه را در سربرگ شرکت پرینت بگیرید. توجه داشته باشید که تداخل مطالب فرم با طراحی سربرگ شرکت ایرادی ندارد. این فرم کامل‌شده باید با مهر و امضاء در قالب فایل JPG ارسال شود.
    2. قسمت «موضوع و محتوای پیامک خدماتی» در فرم تعهدنامه، حتماً باید واضح و روشن کامل گردد و از به‌کاربردن عناوین کلی مانند اطلاع‌رسانی و… امتناع شود. به‌عنوان مثال: اعلام کد پیگیری خرید، ارسال اطلاعات خرید بلیط و… نمونه‌های صحیح هستند.
    3. در قسمت «جامعۀ هدف» باید کاربران مورد نظر خود را برای دریافت پیامک خدماتی مشخص کنید. به‌عنوان مثال: مشتریان شرکت، کاربران سایت و… .
  1. تهیه سفتۀ ۵۰ میلیون ریالی

 متقاضی باید یک فقره سفتۀ ۵۰ میلیون ریالی (مطابق نمونه) در وجه شرکت پیام‌افزار پیک‌آسا تهیه کرده، با مهر و امضاء صاحبان شرکت (مطابق روزنامه رسمی) ارسال کند.

سفته آی تی پیامک

3. ارسال فایل JPG از روزنامه رسمی و آگهی تاسیس شرکت که نام مدیر عامل درآن قید شده باشد.

خدماتی کردن خطوط پیامکی

دیگر خدمات آی تی پیامک

از دیگر خدمات پنل پیامکی آی تی پیامک میتوان به ارائه انواع هاست پلسک و هاست سی پنل اشاره کرد که در صورت نیاز میتوانید با مراجعه به پنل کاربری گروه آی پی هاست متناسب با نیازتان هاست مورد نظرتان را سفارش دهید .

همچنین در صورت نیاز به طراحی سایت اختصاصی میتوانید با کارشناسان گروه مای مشتری به صورت 24 ساعته در ارتباط باشید .