اگر به دنبال سریع ترین روش های تبلیغات هستید، بازاریابی پیامکی قطعاً پیشنهاد خوبی برای شما محسوب می شود. اثر بازاریابی پیامکی تنها در چند ثانیه محقق می شود! 

تبلیغات پیامکی میانبری برای محبوبیت بیشتر

تبلیغات پیامکی نوعی روش بازاریابی است. در این روش کسب و کارها می توانند به واسطه سامانه پیامکی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. در واقع کسب و کارها پیام های انبوهی را از این روش ارسال می کنند. این پیام ها می توانند به شیوه های متنوعی ارسال شوند. مثلاً از طریق راه اندازی محصولات و یا خطوط جدید و یا فروش با تخفیف و بسیاری از موارد دیگر!

تبلیغات پیامکی از روش های مدرن برای برقراری ارتباط با مشتریان محسوب می شود. این روش کمک می کند تا در ذهن مشتری باقی بمانید. به این ترتیب محبوبیت کسب و کار شما بیشتر خواهد شد. بازاریابی پیامکی به واسطه پنل اس ام اس در بین مشتریان محبوبیت زیادی دارد.

تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی پلی برای سودآوری تضمین شده

بازاریابی پیامکی نوعی پل محسوب می شود. یعنی سرعت استفاده از این روش سبب می شود تا بسیاری از پیامک ها در صدر جدول انتخاب ها قرار بگیرد. این سبک از بازاریابی بسیار منعطف است. در واقع شما این امکان را دارید تا مخاطبین را دسته بندی کنید. به این ترتیب هر پیامی با هدف مشخصی ارسال می شود. این امر سبب می شود تا بازخورد پیامک ها بیشتر شود و پیام شما در اختیار افرادی قرار بگیرد که کاملاً به آن نیاز دارند.

از دیگر مزایای تبلیغات پیامکی این است که مخاطب و مشتریان می توانند در لحظه وارد لیست پیامکی شوند و یا از آن خارج شوند. این موضوع به سادگی صورت می گیرد. یعنی تنها در یک مرحله اتفاق می افتد. افرادی که در لیست پیامکی قرار دارند و از آن خارج نمی شوند به میل خود دوست دارند که پیام از شما دریافت کنند. بنابراین در این روش هیچ اجباری وجود ندارد.

مزایای تبلیغات پیامکی

بازاریابی پیامکی بازار گسترده و هدفمندی را دنبال می کند. به طور کلی بازار کلی اس ام اس در رده های سنی و علایق مختلف ارزیابی می شود. هر یک شیوه های خاص خود را دارند. به طور کلی افراد همیشه موبایل را با خود دارند و هر روز آن را چک می کنند. این موضوع نشان از هدفمند بودن تبلیغات پیامکی است. در واقع ارسال پیامک بر اساس نوع کسب و کار شخص صورت می گیرد. در واقع افراد می توانند به محصولی که نیاز دارند دسترسی داشته باشند.

مزایای دیگر بازاریابی پیامکی این است که با سایر روش های بازاریابی بسیار همخوانی دارد. یعنی اگر بخواهید مسیر تبلیغات را بیشتر کنید می توانید این روش را در کنار روش های دیگر به کار بگیرید. تبلیغات از طریق اس ام اس نه تنها مشکلی برای سایر روش های تبلیغاتی ایجاد نمی کند، حتی سبب می شود تا سایر روش های تبلیغاتی نیز اثر بخش تر باشند.

این روش انعطاف پذیری بالاتری دارد. یکی از مهمترین ویژگی های بازاریابی پیامکی این است که بسیار انعطاف پذیر است و تنوع زیادی در پیامک های ارسالی می توان ایجاد کرد. یعنی تاکیدی به نوشتن متن های کلیشه ای و خسته کننده نیست. همه چیز در یک متن کوتاه و تاثیرگذار ارزیابی می شود.

اس ام اس مارکتینگ

اطمینان داشته باشید که پیامک شما خوانده می شود!

آمارها نشان می دهد که در حدود 98 درصد از پیامک های ارسالی از طریق تبلیغات پیامکی خوانده می شوند و حتی 95 درصد از پیامک ها ظرف 3 دقیقه پس از ارسال باز شده و مطالعه می شوند. این یعنی هنوز هم مردم ارتباط قوی خود با پیامک ها را دارند.

کاربرد اس ام اس مارکتینگ در کدام مشاغل بیشتر است؟

حال که از روند اجرایی تبلیغات پیامکی مطلع شدیم چه خوب است که بدانیم این روش برای کدام مشاغل می تواند اثربخشی خوبی داشته باشد:

  •   کسانی که قصد معرفی محصول خود را دارند.
  •     مشاغلی که به دنبال فروش بیشتر هستند.
  •     مشاغلی که قدص اطلاع رسانی دارند.
  •     یادآوری جهت تحویل کالا
  •     اخبار مهم
  •     خدمات مشتریان و طرح تخفیف
  •     پیغام های تاییدیه

در دنیای اس ام اس مارکتینگ، پیشنهادات تحریک کننده بدهید!

استفاده از واژه های رایگان، ارزان، ارسال رایگان، طرح تخفیف، کیفیت بالا و … از مواردی است که در دنیای sms markting قطعاً اثربخشی بالایی خواهد داشت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *