حتما برای شما هم اتفاق افتاده که تلفن همراه یا حتی  گوشی تلفن منزل تان زنگ بخورد و به محض اینکه تلفن را پاسخ دادید، صدایی با لحن زیبا، گیرا و جذاب با شما به صورت شگفت آوری شروع به مکالمه می‌کند. ممکن است آن لحظه شما تصور کنید که یک فرد زنده پشت خط تلفن با شما در حال صحبت است. اما بعد از گذشت چند ثانیه به تصور اشتباه خود لبخند می‌زنید، درست است شما وارد معرکه تبلیغات پیامک صوتی شده اید.

اهمیت استفاده از ماژول پیام صوتی

اگر قصد دارید در زمینه مارکتینگ از رقبای خود پیشی بگیرید و به برتری برسید ، و تیلیغات کسب و کار خود را هوشمند تر و با چاشنی خلاقیت مدیریت کنید به شما ماژول پیام صوتی را پیشنهاد می‌دهیم. چرا که اینگونه شما می‌توانید در کسب و کار خود انقلاب تبلیغاتی راه بیندازید و گام های بلندی در فروش و بازاریابی تلفنی بردارید. این شیوه به شما کمک می‌کند تا علاوه بر مشتری مداری و حفظ ارتباط با ایشان ، وفاداری مشتریان سابق خود را به دست آوردید.

کاربرد ارسال پیامک صوتی

پیامک صوتی کاربردهای متفاوتی در حوزه ارتباط مؤثر با مشتریان بالفعل و حتی بالقوه یک مجموعه خلاق دارد. شما با این روش مارکتینگ خود را از دیگران مجزا کرده و برندینگ مخصوص خود را خواهید داشت.در زیر به برخی از کاربردهای پراهمیت ارسال پیام صوتی اشاره خواهیم کرد:

تبلیغاتی

شما با یک پیام صوتی واضح، روشن و کوتاه میتوانید کالا و خدمات خود را به مشترکین معرفی کنید. و حتی آن‌ها را از تخفیفات یا جشنواره های فصلی و … مطلع کنید.

 

تبریک اعیاد مناسبت ها

در جهت بهبود روابط با مشتریان در اعیاد و مناسبت های ملی و مذهبی با لحنی شاد، گرم و صمیمی به ایشان پیام صوتی ارسال کنید و اینگونه به آنها نشان دهید که برای شما ارزش بسیاری دارند. و این مسئله در وفاداری مشتریان به شما تأثیر به سزایی دارد.

اطلاع رسانی

تصور کنید شما مدیر یک مدرسه هستید، فراموش کرده اید که نامه جلسه اولیا و مربیان را برای والدین ارسال کنید. و فرصتی جهت تماس تلفنی با ایشان ندارید و قادر به کنسل کردن جلسه هم نیستید، بنابراین با تنظیم یک پیام صوتی با صدای خودتان و یا یکی از پرسنل مدرسه در زمان کوتاهی می‌توانید همه ی والدین را نسبت به جلسه مدرسه مطلع کنید و خودتان را از نگرانی، استرس و کمبود وقت رها کنید.

دعوتنامه

اگر می‌خواهید برای سمینار، همایش یا هر جلسه دیگری دعوتنامه تدارک ببیند به شما پیام صوتی پیشنهاد می‌دهیم، با این کار شما در وقت و هزینه های خود صرفه جویی می‌کنید و همینطور کلاس کاری خود را بالا می‌برید و در میان رقیبان خود ممتاز می‌شوید.

مزایای پیام صوتی

عبور از بلک لیست

هر کاربری که مدت کوتاهی از پنل های پیامکی استفاده کرده باشد، خوب می‌داند که بسیاری از مشترکین شماره های خود را در بلک لیست قرارداده اند و شما قادر نیست به ایشان پیام متنی ارسال کنید. اما به وسیله پیام صوتی شما می‌توانید به تمامی مشترکین پیام را ارسال کنید و مطمئن باشید که ایشان پیامک صوتی شما را شنیده اند.

ارسال پیام به شماره های ثابت

شما می‌توانید به شماره ثابت منازل و یا محل کار افراد پیامک صوتی ارسال کنید. این تنها روش تبلیغاتی و استفاده مفید از شماره تلفن ‌های ثابت افراد است در غیر این صورت شما فقط زمانی می‌توانید با این افراد ارتباط مؤثر بگیرید که با ایشان تلفنی صحبت کنید که این کار مستلزم وقت، هزینه و نیروی انسانی بسیاری است. اما در پیام صوتی به شماره های ثابت شما در همه ی این موارد صرفه جویی کرده و حتی منفعت بسیاری خواهید برد. 

مقرون به صرفه بودن

شما که برای کسب  کارتان تبلیغات بسیار می‌کنید حتما از هزینه های گزاف تبلیغات خبر دارید. مثلا برای یک بیلبورد تبلیغاتی باید میلیون ها پول هزینه شود در حالیکه شما با هزینه ی بسیار کمتر می‌توانید بهترین نتیجه را بگیرید و حتی در وقت و نیروی خود صرفه جویی کنید.

امکان دریافت پیام

وقتی پیام صوتی را برای مشتری ارسال می‌کنید این امکان را خواهید داشت که مشتری بتواند با وارد کردن کاراکتری که معمولا عدد می‌باشد به شما متصل شود و با او وارد مذاکره شوید.  این امکان در پیام متنی هم وجود دارد که تحت عنوان دریافت پیام متنی ازآن یاد می‌شود. برای تفهیم بهتر ای مورد به پیام صوتی زیر گوش دهید.

کسر هزینه پس از اتصال به مشترک

در صورتیکه مشترک به پیام صوتی شما پاسخی ندهد هزینه ای از شما کسر نخواهد شد به محض اینکه ارتباط برقرار شد هزینه محاسبه می‌شود و علاوه بر اگر مشترک قبل از اتمام پیام ، تماس را قطع کند به میزانی که پیام را گوش داده است هزینه از پنل شما کسر خواهد شد.

سوالات متداول درباره پیامک صوتی

کار با پنل آی تی پیامک بسیار آسان است، کافی است وارد پنل خود شوید و به بخش پیام صوتی تکی یا گروهی بروید اگر قصد دارید صدای خود را بار گذاری کنید باید صدایتان را با فرمت wav ضبط و بعد بارگذاری کنید. یا اینکه متن پیامتان را بنویسید و در انتها دکمه تبدیل نوشتار به گفتار را بزنید. در ادامه گروه هدف خود را مشخص کنید. و در نهایت دکمه ارسال را بزنید.

ما برخلاف تمامی رقبای خود هزینه را بر اساس ثانیه محاسبه می‌کنیم. هر ثانیه 5 تومان محاسبه شده است.

اگر شما دارای پنل نمی‌باشید میتوانید از طریق پشتیبانی تقاضای خود را برای ارسال پیام صوتی ثبت کنید. اما توجه داشته باشید دراین صورت هزینه پیام برای هر ثانیه 6 تومان محاسبه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *