دکل BTS

یکی از قابلیت‌های سیستم پیامکی آی تی پیامک، ارسال پیامک با دکل BTS می‌باشد. که شما می‌توانید به مشترکینی که بیشترین تردد را در یک منطقه داشته اند پیامک زنده ارسال کنید. اگر برایتان سؤال پیش آمده که چگونه می‌تواند این کار را انجام دهید، ادامه این مقاله را دنبال کنید.

ارسال پیامک با دکل BTS چیست؟

ارسال پیام با دکل های مخابراتی یا همان BTS ، یک روش جدید در حوزه اس ام اس مارکتینگ است که شما می‌توانید به شمار موبایل های ایرانسل یک منطقه یا محله پیامک ارسال کنید. البته شایان به ذکر است که به این نوع پیامک، پیامک زنده هم می‌گویند. چرا که این مشترکین بیشترین حضور را در آن محله یا منطقه داشته اند. و این یعنی آم گروه زیر پوشش دکل ایرانسل ان منطقه بوده اند.

مزیت ارسال پیامک با BTS

  • صرفه جویی در هزینه

شما در این روش به کسانی پیامک ارسال می‌کنید که در منطقه مورد نظر شما حضور فعال دارند. اما در ارسال پیامک از طریق کد پستی پیامک شما به دست افرادی می‌رسد که در هنگام ثبت نام سیم کارت در آن محله و منطقه زندگی می‌کردند و ممکن است بعد از سالها محل سکونت خود را تغییر داده باشند ، بنابراین میتوان گفت در صورتیکه برای کسب و کار شما منطقه و محله حائز اهمیت باشد، هزینه شما سوخت میگردد در حالیکه در ارسال با BTS شما به تمامی مشترکینی که در آن محدوده تردد دارند ، پیامک ارسال کرده اید.

  •  دسترسی به مشترکین جدید

شماره های مخابراتی ایرانسل هر 15 روز یکبار بروزرسانی شده و به همین دلیل کسانی که بر هر دلیلی شماره شان مسدود یا از دسترس خارج شده اند از لیست ارسال پیامک از طریق دکل حذف می‌شوند.

محدودیت های ارسال پیامک با BTS

  1. این پیامک از طریق دکل های مخابراتی فقط به مشترکین ایرانسل ارسال می‌شود.
  2. حداقل ارسال در این روش 20هزار عدد پیامک می‌باشد.
  3. جهت ارسال با دکل مخابراتی BTS باید حداقل 24 ساعت قبل در خواست خود را درسامانه آی تی پیامک ثبت کرده باشید.
  4. ارسال پیامک از طریق BTS فقط توسط کارشناسان ما و از پنل اختصاصی شرکت صورت می‌گیرد.
  5. هیچ گزارشی مبنی برارسال پیامک به شما رائه داده نخواهد شد.
  6. در این روش ارسال پیامک شما قادر نخواهید بود که پیامی دریافت کنید بنابراین حتما باید در پایان پیامک راههای ارتباطی مشخصی داشته باشید.

طریقه ارسال پیام با BTS

ثبت درخواست با BTS کار بسیار ساده ای است. فقط کافی است ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید و در ادامه با گزارش تصویر درخواست خودتان را ثبت کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.

ثبت درخواست BTS
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *