اگر جزو صاحبان مشاغل یا بازاریابان هستید و به دنبال جستجوی راه ارتباطی مستمر با مشتریان خود می باشید، به شما سامانه پیام کوتاه را پیشنهاد می دهیم که طبق مطالعات انجام گرفته، راهی برای بهبود پاسخگویی و بازدهی بیشتر در ارتباط با مشتری است.

ارتباط تنگاتنگ با مشتری از طریق سامانه پیام کوتاه

همانطور که مستحضر هستید در سال های اخیر، تلاش برای بازاریابی از طریق پیامک بیشتر بوده است و به این نکته مهم در ارتباطات پی برده اند که هیچ نوع ارتباطی در در فضای مجازی، نمی تواند جایگزین پیامک و سامانه پیام کوتاه شود زیرا ارتباط تنگاتنگ با مشتری از طریق پیامک، تعریف استفاده از تلفن هوشمند را در ما تغییر خواهد داد.

سامانه پیام کوتاه قادر است تا به کاربران بسیاری از اپراتور های مختلفی، پیامک تبلیغاتی را ارسال کند و معمولا پیامک ها از بهترین ابزار های ارتباطی می باشند زیرا اکثر پیام های در سه دقیقه پس از ارسال خوانده می شوند بنابراین تبلیغ با سرعت بیشتری به مشتری انتقال داده می شود.

و نتایج آرا در موثر بودن تبلیغات در فضاهای مختلف نشان داده است که پیامک های تبلیغاتی توانسته اند در معرفی مشاغل بسیاری موفق عمل کنند و آن تبلیغی که مشاغل خواهان آن بوده اند به نتیجه رسیده است.

روش های تبلیغات پیامکی

یکی از شیوه های بسیار مرسوم که با استفاده از آن تبلیغات انجام می گیرد، ایجاد پنل های ارسال کلی پیامک است که به تعداد نامحدودی از افراد اطلاع رسانی تبلیغاتی انجام می دهد.

استفاده از پنل سامانه پیام کوتاه، ارسال پیام خودکار و ارسال پیام های زماندار از روش های تبلیغات پیامکی هستند که با توجه به بررسی نتایج این تبلیغات به موثر بودن این ابزار ارتباطی پی برده و در حال حاضر شما نیز شاهد دریافت این پیامک ها و مشتاق به شناخت بیشتر آنها هستید.

یکی از روش های تبلیغات پیامکی که معمولا برای فروشگاه های متنوع همچون موادغذایی، لباس و … مفید واقع می شود همین پیامک هایی تبلیغاتی هستند که به شما درصد تخفیف از اجناسشان را هدیه می دهند، از خرید شما تشکر می کنند و یا با معرفی اجناس جدید خود، شما را دعوت به فروشگاه خود می کنند.

از جمله ویژگی هایی که ارسال پیامک در سامانه پیام کوتاه را موفق خواهد کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پیامک را شخصی سازی کرده و ارسال کنید.
  • پیامک را به موقع ارسال کنید.
  • سعی کنید پیامک را مرتبط با ایام ارسال کنید تا نیاز مشتری به آن بیشتر باشد.

پیامک صوتی

پیام صوتی

پیامک صوتی یکی از محبوب ترین روش های ارسال پیامک در سامانه پیام کوتاه است که تبلیغات از این طریق، محبوب تر و مطمئن تر به نظر می رسد.

اگر می خواهید از رقیبان خود متمایز شوید، در کنار استفاده از پیامک های متنی در سامانه پیام کوتاه، از پیامک صوتی نیز استفاده کنید تا بتوانید نظر مشتریان بیشتری را به مجموعه خود جلب کنید.

در این روش جدید و منحصر به فرد شما می توانید از یک صدای جذاب استفاده کنید و متن خود را به صورت صوتی به تعداد نامحدودی از کاربران تلفن ثابت و یا همراه ارسال کنید.

سامانه پیام کوتاه آی تی پیامک

گروه آی تی پیامک علاوه بر اینکه دارای یک سامانه پیام کوتاه متنی می‌باشد که مشتریان به راحتی می‌توانند با آن کسب و کار خود را معرفی کنند، یک ماژول پیام صوتی هم به سامانه پیام کوتاه خود اضافه کرده که کاربران می‌توانند از طریق آن به مشترکینی که در لیست سیاه قرار دارند پیام صوتی ارسال کنند. برای آشنایی بیشتر با ماژول پیام صوتی اینجا کیلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *